Akiniai internetu - paprasta ir patogu

1.

Pasitikrinkite akis. Gydytojas oftalmologas ar kitas licencijuotas specialistas išrašys akinių receptą. Ši paslauga kompensuojama ligonių kasų.

2.

Išsirinkite norimus rėmelius. Palyginkite norimų rėmelių išmatavimus su turimais. Jei akinių neturite - ne bėda. Paskaitykite instrukcijų skiltį. Rinkitės savarankiškai arba su mūsų pagalba. Taip pat suteikiame galimybę pasimatuoti namuose.

3.

Įdėkite į krepšelį norimus akinius. Užsakyme įveskite recepto duomenis ar atsiųskite jį akiniai@laukiniai.lt

4. 

Apmokėkite ir laukite savo neprijaukintų akinių! Daugumą užsakymų pagaminame per 1 savaitę.


Kaip įmanoma įsigyti kokybiškus receptinius akinius 

tokia maža kaina?

Ribotas kiekis

Rėmelių kiekis ir pasirinkimas už tokią kainą yra labai riboti.

Nereikia išlaikyti brangių patalpų

Tik vienas mažas biuras.

Nereikia išlaikyti gausybės darbuotojų

Tik klientų aptarnavimas.

Iki minimumo mažinami pervežimai

Rėmeliai keliauja tik iki lęšių laboratorijos ir atgal.


Ne PVM mokėtojai

Esame jauna ir maža įmonė, ne PVM mokėtojai - todėl mūsų sąskaitose nematote eilutės +21%

Maža įmonė, kuriai rūpite

Mums svarbi jūsų saviraiška ir sveikata.
Mūsų partneriai - kvalifikuoti akinių gamybos specialistai, kurie pasirūpina, jog akiniai visiškai atitiktų jūsų receptą.

Atrenkame ir siūlome tik aukštos kokybės akinių rėmelius akinių gamybai. Plastikiniai rėmeliai turi vidinį karkasą iš metalo, todėl "neišsitampo" ir yra ilgaamžiai.

Istorija

Viskas prasidėjo nuo Kotrynos. Dar mokyklos laikais sužinojo, jog jai reikalingi akiniai trumparegystės korekcijai. Tuo metu ji paslapčia apsidžiaugė - svajojo nešioti stilingus akinius. Tačiau metams bėgant tas džiaugsmas blėso, neatnešė svajoto pasitenkinimo. Kodėl? Pirmiausia - akiniai labai brangūs. Optikos salone tekdavo rinktis iš nedidelio asortimento už "įkandamą" kainą. Net ta "įkandama" kaina atnešdavo didelį skausmą piniginei.

Antra - Kotrynai buvo reikalingi pakankamai dideli akiniai. Toks kriterijus dar susiaurindavo pasirinkimus. Galiausiai jauna mergina, norinti būti ryški ir stilinga, išsirinkdavo vienus iš vos keleto nuobodžių spalvų bei formų rėmelių, dažniausiai vyriškus (nes tik jų dydis tiko). Ir gyveno pilką akiniuotės gyvenimą.

Kai Kotryna suaugo, nebegalėjo pakęsti nuobodžių akinių. Tų pačių akinių kasdien. Visomis progomis. Todėl ėmė ieškoti akinių, kurių dydis būtų tinkamas, o spalvos neapsiribotų tik juoda-pilka-sidabrine. Ieškojo optikos salono kokybės ir kaip ją padaryti prieinamą kiekvienam.

Paieškos davė daugiau nei tikėtasi! Šiandien Kotryna ne tik nešioja neprijaukintus spalvotus, ryškius akinius, bet ir griauna nusistovėjusią optikos sampratą. Medžioja gerus pasiūlymus sau ir jums!


Krepšelis

Krepšelis tuščias.