Sudėtinga išsirinkti? Pasimatuokite namuose!

Paaiškiname, kaip tai padaryti.

1. Įsidėkite į krepšelį patikusius rėmelius - tiek, kiek jums norisi.

2. Matavimosi užsakymo metu nebūtina įvesti dioptrijų, tačiau būtinai nurodykite teisingą adresą.

3. BŪTINAI į nuolaidos kodo laukelį įveskite "MATUOTIS" - atsiras 85% nuolaida - tai reiškia, jog kaip užstatą sumokėsite 15% užsakymo vertės. Užstatą sugrąžiname vos tik gavę rėmelius atgal.

4. Kadangi mūsų antkainiai yra visiškai minimalūs, prašome padengti matavimosi siuntimo išlaidas. Negrąžinamas matavimosi mokestis yra 7.90 - šią sumą atskaičiuosime prieš grąžinant užstatą. Užsakydami akinius matavimui sutinkate su šia sąlyga.

5. Atlikę užsakymą neuždarykite naršyklės ir peržiūrėkite užsakymą - čia rasite duomenis apmokėjimui jei pasirinkote apmokėjimą pavedimu. Jei pasirinksite .kevin mokėjimo būdą - į banką būsite nukreipti automatiškai. Po apmokėjimo akinių rėmelius gausite per 2-4 darbo dienas. Kartu gausite ir siuntos grąžinimo etiketę. Jums tereiks tik pasimatavus supakuoti rėmelius į tą pačią dėžutę, užklijuoti gražinimo etiketę ir įdėti į artimiausią DPD paštomatą.

6. Jei nerasite patikusių rėmelių - grąžinsime užstatą per 1-2 d.d. po rėmelių grįžimo pas mus. Jei rasite savuosius - palikite raštelį :) Jei užstato neužteks akinių pagal jūsų receptą gamybai - paprašysime papildomo apmokėjimo. Jei sumokėtas užstatas bus didesnis nei užsakomų akinių vertė - permoką grąžinsime. Daugelį akinių pagaminame per savaitę nuo rėmelių grįžimo ir apmokėjimo. 

7. Jei turite klausimų - visada drąsiai kreipkitės!


Į PARDUOTUVĘ

Krepšelis

Krepšelis tuščias.